Vysoké vítězství starších žáků v Chotěboři

10.10.2023
V nedělním dopoledním utkání v Chotěboři zaznamenali starší žáci dosud nejvyšší vítězství v této sezoně - do sítě domácího týmu nasázeli celkem 19 branek. O průběhu zápasu rozhodla první třetina, kterou bítešští vyhráli 10:0. Na přelomu 17. a 18. minuty v rozmezí jedné minuty skórovali dokonce čtyřikrát.
Ve druhé třetině přidali hosté další tři branky. Domácí se gólově neprosadili, když nevyužili přesilovou hru ani trestné střílení. Dočkali se až v závěrečné části a to hned čtyřikrát - nejprve proměnili trestné střílení, pak skórvali dvakrát při hře 5 na 5 a v závěru utkání využili přesilovku. I tuto třetinu však ovládli hosté, když během osmi minut vstřelili šest branek.
Do utkání nastoupilo deset bítešských hráčů a hned sedm z nich se zapsalo mezi střelce gólu.

Komentář hlavního trenéra
Chtěli jsme mít lepší vstup do utkání než v pátek v Budějovicích. To se nám povedlo, gólem skončila téměř každá naše střela. To výrazně ovlivnilo průběh zápasu, který jsme po celou dobu kontrolovali. Varováním je pro nás třetí třetina, kdy jsme inkasovali čtyři zbytečné góly.