Vysoká porážka mladších žáků

07.01.2023

První utkání mladších žáků v novém roce proti Velkému Meziříčí mělo jednoznačný průběh. Silově vyspělejší hosté byli od úvodních minut aktivnější a vytvářěli si řadu gólových příležitostí. Většinu z nich zlikvidoval výborně chytající Rašovský, ale na tři dorážky soupeře nemohl dosáhnout. Domácím nelze upřít snahu se soupeřem bruslit, nepouštět ho do střeleckých pokusů. Několikrát však zůstali hráči v modrém nepokryti před bránou domácích a třikrát jejich střela skončila v síti.
Ve druhé třetině meziříčtí domácí Bíteš doslova drtili. Celkem v této části zápasu skórovali devětkrát. Bítešští hráči těžko hledali protihru. Siréna na konci třetiny a delší přestávka v kabině pro ně byly vysvobozením.
Do třetí třetiny vstoupili domácí s odhodláním zastavit tlak soupeře, pomoct vlastnímu brankáři a častěji ohrozit soupeřovu branku. Z části se jim to podařilo, přesto však hosté přidali další čtyři branky a zvítězili vysoko 16:0.