Velmi povedený domácí dvojzápas třeťáků

19.11.2022
19. 11. 2022 nastoupil domácí tým HC Spartak Velká Bíteš proti týmům HC Chotěboř a SK H. Slavia Třebíč. První zápas proti týmu Chotěboře byl od začátku velmi vyrovnaný. Náš tým šlapal jako hodinky, plnil pokyny trenérů a odměnou mu za to byla spousta gólových příležitostí i proměněných šancí. Pouze zásluhou velmi dobrého výkonu brankáře i všech ostatních hráčů Chotěboře se nakonec z těsného vítězství radoval soupeř.

Do druhého zápasu nastupovali naši hráči a hráčky povzbuzeni skvělým výkonem z prvního zápasu. Navázali na dobré kombinace i zodpovědnou hru zpět do obrany a soupeřům tak nedovolili vyšší gólový zisk. Od začátku zápasu měl náš tým převahu podpořenou skvělým výkonem našeho brankáře. Díky maximálnímu nasazení všech hráčů a hráček týmu si protihráči odváží do Třebíče jednoznačnou prohru.