V posledním domácím zápase jsme získali bod.

12.12.2023
13. kolo

HC Spartak Velká Bíteš – HC Humpolec   3:4   (1:3, 2:0, 0:0 - 0:1)   po prodl.

Branky a nahrávky: 14. Čoupek (Svatuška, Budín), 25. Jarolím (Budín), 34. Kazlepka (Sokolík) – 2. Kerber (Pavelec, Polodna), 17. Krtek (Hubata), 19. Kulík (Pavelec), 62. Krtek (Daňhel)
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (K. Kepák) — D. Trnka, J. Novák, T. Dittrich, A. Šidák, P. Kubica, Z. Rozmahel — T. Čoupek, K. Charvát, D. Jarolím, O. Urbánek, O. Budín, J. Sokolík, P. Říčka, F. Kazlepka, J. Svatuška
HC Humpolec: F. Krejčí (V. Jirák) — M. Jaroš, A. Krtek, M. Kerber, J. Šerák — O. Kulík, M. Hynek, J. Brychta, D. Polodna, D. Pavelec, P. Hendrych, J. Egart, M. Daňhel, J. Brázda, T. Hubata, Š. Prokop

Rozhodčí: Peter Arnold — Marian Fiksa, Matyáš Popela

Diváci: 75

Utkání komentuje Miroslav Škoda:
Do našeho posledního utkání v roce 2023 vstoupili lépe hosté . Už ve druhé minutě se jim podařilo dostat do vedení. Ve 14 minutě sice srovnáváme díky brance Tomáše Čoupka, ale hosté do konce první třetiny dokázali vstřelit ještě další dvě branky. Do druhé třetiny jako kdyby nastoupil jiný domácí tým a naše zlepšená hra dělala hostům problémy . Jarolím a Kazlepka se postarali o vyrovnání a tak po výborné druhé třetině jdeme do kabin za stavu 3:3. Ve 3. dějství se přelévala hra ze strany na stranu, ale další branka už nepadla. A tak i podruhé v sezóně jdeme s Humpolcem do prodloužení . V prodloužení byli hosté úspěšnější a tak tentokrát bod na víc míří do Humpolce. Věřím , že tento dobrý herní projev si přeneseme i do dalších zápasů.