V Náměšti překvapivě prohráváme.

17.11.2023
9. kolo

Branky a nahrávky: 2. Přidal (Kohút), 14. Bednář (TS), 20. Přidal (Strnad), 40. Sázavský (Hort), 60. Přidal (Sázavský) – 14. Svatuška (Čoupek, Říčka), 33. Svatuška (Čoupek, Říčka), 48. Svatuška (Dittrich, Šidák), 49. Šidák (Pospíšil)
Náměšť nad Oslavou: M. Máj (J. Dohnal) — L. Hort, L. Němec, T. Strnad, D. Šplíchal, P. Ošmera — M. Sázavský, J. Maštalíř, M. Bednář, J. Krčál, O. Kohút, T. Kala, L. Přidal, L. Dvořák, P. Mojdl, M. Kejda
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (J. Kovář) — O. Urbánek, D. Trnka, J. Novák, T. Dittrich, A. Šidák, F. Žalud, T. Sedlaček — T. Čoupek, M. Hudeček, P. Pospíšil, L. Petrčka, D. Jarolím, P. Říčka, K. Charvát, F. Kazlepka, J. Svatuška

Rozhodčí: Marian Fiksa — Peter Arnold, Šimon Slavík

Diváci: 93
Komentář k zápasu od trenéra:
Po sérii domácích utkání, jsme vyrazili na sváteční zápas do sousední Náměště nad Oslavou. Proti soupeři, který se potácí na spodku tabulky, se nám nikdy nehraje dobře. A jinak tomu nebylo ani nyní . V první třetině jsme prohrávali  už 2:0 , když ve 14. minutě snížil Svatuška. V poslední minutě první třetiny však domácí odskakuji na rozdíl dvou branek. Ve druhé třetině snižuje na 3:2 opět Svatuška. A stejně jako v té první i ve druhé třetině dostáváme v poslední minutě branku. Třetí třetina přináší otevřenou hru ze strany na stranu a nám se daří vyrovnat na 4:4. Avšak domácí dokázali 20 vteřin před koncem ukrást vítězství na svoji stranu. Můžeme říct, že v tomto utkání jsme neodehráli dobře závěry třetin a i naše časté vylučování nám nepomohlo, k tomu, aby jsme si domů odvezli nějaké body.