Naši hokejisté se radují z vítězství

V Krajské lize vezeme body z Humpolce!

30.09.2023
2. kolo

HC Humpolec – HC Spartak Velká Bíteš   3:4   (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1) po prodloužení

Branky a nahrávky: 12. Daňhel (Hurda, Brázda), 40. Hendrych (Brázda), 44. Prokop (Vitera, Krtek) – 10. Svatuška (Šidák), 11. Pospíšil (Vlašín, Sedlaček), 32. Dupljaku, 65. Svatuška (Dupljaku, Sedlaček)

HC Humpolec: F. Krejčí (M. Urban) — P. Dolejš, A. Krtek, T. Hurda, J. Šerák — M. Hynek, O. Vitera, J. Brázda, M. Daňhel, J. Egart, O. Kulík, T. Hubata, P. Hendrych, Š. Prokop, M. Jaroš
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (J. Svoboda) — A. Šidák, T. Dittrich, J. Novák, T. Sedlaček, D. Trnka, F. Žalud — F. Klimeš, L. Dupljaku, J. Harásek, F. Kazlepka, L. Petrčka, P. Pospíšil, O. Urbánek, O. Fischer, J. Vlašín, J. Svatuška

Rozhodčí: Jan Malík — Jan Kuchta, Aleš Kocman

Diváci: 80

Komentář k zápasu od hlavního trenéra Miroslava Škody:

Na druhý zápas sezony jsme vyrazili do Humpolce s poměrně velkou marodkou, ale i přesto v 15 hráčích . Zápas pro nás začal slibně, zhruba v polovině první třetiny jsme dokázali vstřelit dvě branky a ujmout se vedení. Domácí dokázali sice snížit v závěru třetiny, ale do kabin jsme šli s jednogólovým vedením.
Na začátku druhé třetiny jsme opět odskočili na rozdíl dvou branek díky trefě Dupljaku. Ale domácí opět na konci třetiny dokázali snížit.  
Jednobrankové vedení jsme nedokázali udržet a tak zápas dospěl do prodloužení, kde jsme určovali tempo hry.
Nejprve po úniku Kazlepky, který byl faulován, jsme ještě nedokázali proměnit trestné střílení, protože se puk otřel pouze o tyč. To nás ale nemusí mrzet, protože minutu před koncem prodloužení rozhodl Svatuška a tak vezeme z Humpolce důležité dva body .
Chtěl bych celý ten pochválit za nasazení a bojovnost. 

Kde nás najdete