V krajské lize muži prohráli v Telči

28.11.2023
11. kolo

SK Telč – HC Spartak Velká Bíteš   7:4   (2:3, 3:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 6. Smejkal (Berka), 10. Kret (Berka), 21. Doskočil, 32. Berka (Pěška, Kret), 37. Kret (Smejkal), 43. Kret (Berka, Smejkal), 60. Berka (Doskočil) – 1. Svatuška (Čoupek), 3. Pospíšil (Kubica), 7. Dittrich (Fischer, Hudeček), 39. Sedlaček
SK Telč: K. Horák (J. Pavlíček) — T. Havlík, M. Tušer, P. Kříž, A. Kříž, J. Novák, D. Kříž, M. Kret, M. Doskočil — F. Kret, A. Bína, J. Bína, J. Berka, O. Pěška, V. Kret, D. Smejkal, M. Mareček, P. Chvátal
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (K. Kepák) — J. Novák, T. Dittrich, A. Šidák, F. Žalud, P. Kubica — O. Urbánek, P. Pospíšil, D. Jarolím, F. Kazlepka, T. Sedlaček, O. Fischer, T. Čoupek, J. Svatuška, M. Hudeček

Rozhodčí: Petr Kolečkář — Petr Helešic, Michal Kubát

Diváci: 205

Komentář hlavního trenéra Miroslava Škody:
Zápas v Telči jsme začali dobře. Rychle jsme se dostali do dvoubrankového vedení. To nám ale dlouho nevydrželo,ale nakonec jsme první třetinu vyhráli poměrem 3:2.  Ve druhé třetině domácí dokázali otočit skóre. V poslední třetině místo závěrečného tlaku a snahy o vyrovnání, přicházelo časté vylučování  z naší strany a hra v oslabení. Nakonec hráči Telče zpečetili vítězství do prázdné brány na konečných 7:4. K dalšímu zápasu vyrazíme do Bystřice nad Perštejnem a doufejme, že se k týmu připojí už i hráči , kteří se zotavuji po zranění a podaří se nám vrátit k lepším výsledkům .