V krajské lize jsme vyhráli ve Velkém Meziříčí

12.03.2023
Neděle 12.03.2023, 18:30 • Velké Meziříčí, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina

HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ ,,B" - HC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ 3:4 PRODL. (2:0, 0:3, 1:0 - 0:1)


Branky a nahrávky: 6. Chlubna (Vrána, Viskot), 19. Rozmarín (Broža, Vlašín), 58. Štěpánek (Pejchal, Vondráček) – 27. Petrčka (Šidák, Dittrich), 31. Vodák (Kazlepka), 33. Sokolík (Urbánek, Novák), 62. Šidák (Petrčka, Dittrich)
HHK Velké Meziříčí: P. Juda (V. Šeba) — J. Kučera, L. Chlubna, L. Smejkal, V. Vondráček, R. Němec, Š. Kuřátko, T. Viskot, L. Střecha — J. Kudláček, L. Štěpánek, O. Broža, M. Havliš, L. Sobotka, M. Burian, M. Barák, M. Pejchal, P. Rozmarín, J. Vrána, M. Vlašín
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (J. Kovář) — F. Žalud, T. Sedlaček, A. Šidák, T. Dittrich, J. Novák, D. Trnka — P. Zelinka, L. Dupljaku, M. Šidák, J. Mynář, O. Fischer, F. Kazlepka, J. Vodák, L. Petrčka, J. Sokolík, P. Pospíšil, O. Urbánek

Rozhodčí: Marian Fiksa — Luboš Karásek, Lukáš Pacal

Diváci: 33

Komentář trenéra Velké Bíteše M. Škody:
Poslední derby s Velkým Meziříčím jsme odehráli na jejich ledě. V první třetině byli aktivnější domácí, kteří se dokázali dostávat do slibnych šancích a potrestat naše chyby a to hned dvakrát. Jedinou větší šanci našeho týmu v první třetině měl Pospíšil, ale jeho teč po nahození od modré zlikvidoval domácí brankář.
Ve druhé třetině jsme zlepšili pohyb a najednou nás bylo všude plno, na což domácí reagovali pouze fauly a právě přesilovky nám pomohli během 15 min. otočit skóre v náš prospěch.
Ve 3. třetině rozhodčí  jako kdyby kompenzovali naše přesilovky, a tak jsme se hned dvakrát ocitli ve 3 proti 5. Domácím se podařilo zhruba 3 min. před koncem vyrovnat a zápas putoval do proudloužení.
V prodloužení jsme domácím puk moc nepujčili a Šidák M. dokázal rozhodnout a připsat tak zasloužený bonusový bod na naši stranu.


Kde nás najdete