Turnaj třetích a druhých tříd ve Velké Bíteši

28.10.2022

Dnešní sváteční den strávili naši druháci a třeťáci na vícesportovním dni, který pořádal náš klub. Co do počtu nás nebylo mnoho, ale o to více děti makaly a výsledky tomu odpovídaly. První disciplínou byla perfektně připravená překážková dráha, která byla zakončena jízdou na koni (gumovém). V této disciplíně s přehledem zvítězili, nad týmy HC Velké Meziříčí  a Technika Brno, naši třeťáci.

Fotbalový zápas opět vyhráli třeťáci. Druháci i přes jedno vítězství a jednu remízu nakonec skončili třetí.

Po obědové pauze nás čekal tolik očekávaný hokejový zápas. V našich hráčích trošku panovala obava ze silnějších soupeřů, ale oba týmy bojovaly do poslední minuty a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

První zápas sehráli druháci s HC Velké Meziříčí. V tomto zápase se ukázal soupeř silnějším a i přes veškerou snahu našich hráčů, se nám nedařilo dostat soupeře pod výraznější tlak a vystřelit více gólů.  

V zápase s Technikou náš tým nabral druhý dech a do hry se pustil s plným nasazením, které se vyplatilo a skončilo naším jasným vítězstvím.

I třeťáci sehráli první zápas s HC Velké Meziříčí. V tomto zápase byla pro změnu jasná převaha našich hráčů a to se odrazilo i na konečném výsledku, který skončil naším výrazným gólovým náskokem.

Druhý zápas s Technikou byl po celou dobu vyrovnaný. Na hráčích byla v chvílemi viditelná únava z předchozího utkání, ale i tak podali výborný výkon, za který si i přes těsnou porážku zasloužili pochvalu.

Celkově se třeťáci umístili na prvním místě a ovládli tak celý turnaj ve své kategorii. Druháci skončili na třetím místě.

V součtu obou kategoríí obsadily se shodným počtem 19 bodů první místo týmy Velké Bíteše a Techniky Brno. 

Děkujeme organizátorům za příjemně, sportovně strávený den, který si užily nejen děti.

Kde nás najdete