Turnaj starších žáků ve Žďáře nad Sázavou

31.03.2024

Starší žáci zakončili sezonu na turnaji ve Žďáru nad Sázavou. V úvodním utkání nastoupili bítešší hokejisté proti budoucímu vítězi z Havlíčkova Brodu. V první dvacetiminutovce šel do vedení Havl. Brod. Svůj náskok navýšil až na 3:0. Bíteš však dokázala vyrovnat a dokonce průběh utkání otočit. Jenže hráči Brodu si vzali vedení zpět a první zápas vyhráli o gól. Ve druhém zápase šli do vedení bítešští hned v prvním střídání. I tentokrát ale hráči v červeném průběh utkání otočili a vyhráli 3:1.
Druhým soupeřem Bíteše byl domácí Žďár. V prvním zápase zvítězili bítešští 4:1, ve druhém těsně 2:1. Poslední dvojutkání odehráli bítešští proti Velkému Meziříčí a oba zápasy s přehledem vyhráli (4:0 a 6:3).
Jelikož Havlíčkův Brod ztratil pouze jeden bod za remízu se Žďárem, obsadili hráči Bíteše druhé místo.

Konečné pořádí turnaje: 1. Havl. Brod (11 bodů), 2. Velká Bíteš (8 bodů), 3. Žďár nad Sázavou (5 bodů), 4. Velké Meziříčí (0 bodů)