Turnaj mladších žáků v Náměšti

30.12.2022
Ve čtvrtek 29. prosince sehráli mladší žáci vánoční turnaj v Náměšti nad Oslavou. Kvůli nemoci se turnaje nemohlo zúčastnit pět našich hráčů, takže jsme všechny zápasy odehráli pouze s devíti hráči v poli.
V prvním utkání jsme nastoupili proti domácí Náměšti. Poměrně jednozačný výsledek zápasu 4:1 pro domácí nezcela přesně vystihuje předvenou hru na ledě. Bíteš dokázala se soupeřem bruslit, nepouštěla ho do tlaku a naopak sama se dostávala k dobrým střeleckým pokusům. Ty však zůstaly neproměněny. Naopak Náměšť čtyřmi "lacinými" góly odskočila do výraznějšího vedení a utkání rozhodla ve svůj prospěch. Bítešští dokázali v závěru pouze korigovat na konečných 1:4.
Po více než dvouhodinové pauze následovalo druhé utkání proti Zastávce. Tempo hry bylo výrazně pomalejší ve srovnání s prvním vystoupením bítešských. I přesto zvítězila Bíteš vysoko 9:2.
Třetí utkání proti Technice Brno byl přímý souboj o druhé místo. Nepovedený vstup do zápasu a brzké soupeřovo vedení 2:0 mělo rozhodující vliv na vývoj zápasu. Bítešským se sice dvakrát povedlo snížit na rozdíl jedné branky, nejprve na 1:2, poté na 2:3, ale na vyrovnání již nezbyly síly. Naopak soupeř z Brna, hrající téměř celé utkání na brejky, několikrát ujížděl sám na bítešského brankáře a ještě dvakrát se radoval z gólu.
Konečné pořadí turnaje: 1. Náměšť, 2. Technika Brno, 3. Velká Bíteš, 4. Zastávka.
Kde nás najdete