Třeťáci v dvojzápase proti Havlíčkovu Brodu tahali za kratší konec

09.10.2022
Vstup do sezóny naši třeťáci odehráli na hřišti ve Velkém Meziřící proti Havlíčkobrodskému A a B.

První zápas proti Havlíčkovu Brodu B jsme začali velmi slibně a hned v prvním střídání jsme dali 2 góly a soupeře z druhého konce Vysočiny tím na začátek velmi zaskočili. Postupně však soupeř během první třetiny vyrovnal hru i skóre. Hráči obou týmů poté sváděli velmi vyrovnaný boj, nás poměrně dost trápilo zakončení i ve vyložených šancích. Bodově se blýskl především Dohnal 5ti góly. Na konci druhé třetiny nám soupeř utekl do tříbrankového vedení a poté už se nám podařilo soupeři pouze přiblížit na rozdíl jednoho gólu. V posledním střídání dal soupeř ještě jeden gól a upravil stav na konečný výsledek 10:8 pro Havlíčkův Brod.

Druhý zápas jsme nastoupili proti Havlíčkovu Brodu A. Soupeř byl od začátku kombinačně i střelecky lepší, naše hráče vytlačoval ze střeleckých pozic a sám se několikrát dostal do úniku, kdy jeli 2 hráči na samotného brankáře. Opět nás trápilo zakončení a překážely i tyčky u branky (doufáme, že ve Velkém Meziříčí mají dost červené barvy) , takže skóre posouval především soupeř z Havlíčkova Brodu. Když už jsme se přeci jen jedním nebo dvěma góly začali dostávat zpátky do zápasu, srazila nás naše hrubá chyba, kterou soupeř využil k protiútoku a v sólo nájezdu se nemýlil. Konečný výsledek 23:10 pro Havlíčkobrodské Áčko. Naši hráči makali naplno a určitě neodcházeli s hlavou svěšenou, jen nám soupeř ukázal, na čem se musí zapracovat do dalších zápasů!