Třeťáci si ze Světlé vezou jednu výhru a jednu prohru

29.01.2023
Poslední lednový víkend strávili naši třeťáci na ledě ve Světlé nad Sázavou. Překvapením nejen pro mě byla velmi dobrá účast našich hráčů a hráček, protože jsme byli schopni postavit i 3 lajny. Doufejme, že tento trend bude pokračovat i dále.

Nyní již k samotnému dění na ledové ploše:

První zápas proti nám nastoupila Jiskra Humpolec. Hned od prvního střídání bylo vidět, že naši hráči mají především bruslařskou převahu. Soupeř z nedalekého města asi nevstal tou správnou nohou, a nebo obul hodně těžké brusle a na jejich pohybu to bylo znát. Premiéru si v brance, a nutno dodat, že hned vítěznou, odbyl Vojta Plechatý. Naši lépe bruslili a měli na vše více času, a tak soupeře celkem jasně přehráli. Navíc se většině hráčů v týmu povedl vstřelit gól, což bylo příjemné zpestření. V plánu jsou již nyní střelecké tréninky a věřím, že většině hráčů a hráček to půjde k duhu.

Druhý zápas jsme nastoupilli proti Žihadlům z Moravských Budějovic a jejich žihadla byla velmi ostrá. Herní projev našeho druhého soupeře byl zcela odlišný od hry našeho prvního soupeře z Humpolce snad ve všech ohledech. Soupeř lépe bruslil a především jeden hráč soupeře zcela na hřišti dominoval. Našim jako by někdo svázal nohy a pohyb se postupně vytrácel. Nefungovaly ani nahrávky a především najíždění soupeře. Nepřičítal bych to ani tak tomu, že jsme hráli hned druhý zápas po sobě, protože jsme byli v dostatečném počtu. Spíše zaúřadovala hlava s tím, že to samo nejde jako v prvním případě, a už jsme nedokázali přepnout na vyšší rychlostní stupeň. Soupeř zápas jednoznačně ovládl.
Kde nás najdete