Třeťáci proti Jihlavskému Ačku a Pelhřimovu

26.02.2023
Dnes si naši hráči a hráčky zahráli v Jihlavě a bohužel dovezli dvě vysoké prohry.

V prvním zápase nastoupili proti domácím hráčům z Dukly Jihlava a hned po prvních minutách bylo jasné, že se bude jednat o velmi těžkého soupeře. I přes několik obětavých obranných zákroků zvláště od Klárky Plechaté, kdy střely vykrývala i vlastním tělem, byli protihráči střelecky, herně a hlavně bruslařsky lepší. Našim se nepodařilo nasadit správné herní tempo a střelecky se 2x prosadil pouze Pája Ondrůj, kdy jednou z toho v nájezdu.

V druhém zápase to proti Ledním medvědům z Pelhřimova vypadalo nadějněji. Do poloviny druhé třetiny se jednalo o velmi vyrovnanou hru. Do tohoto zápasu naši hráči a hráčky však naskočili bez možnosti si odpočinout a únava se začala projevovat. Protihráči se naopak rozehřáli a začali mít i oni značně navrch.

Našim hráčům v porovnání se soupeři chyběla přesnost přihrávek, celková důraznost a fyzická/bruslařská vytrvalost, která se projevila příliš častými úniky protihráčů, či případným ponecháním volných protihráčů, kteří díky tomu měli možnost vstřelit velké množství branek.