Třeťáci opět jasně prohráli

03.02.2024
Dvojzápas v Moravských Budějovicích nám vůbec nevyšel. I když první třetina zápasu proti Velkému Meziříčí vůbec nebyla špatná a dokonce jsme ji vyhráli, po následných trestných nájezdech a brance hostů ve druhé třetině, kdy Vojtovy toto vyhození prošlo mezi betony, už náš výkon pouze upadal. Najednou jakoby hráči vůbec nevěděli co s pukem. I když ho dokázali vybojovat, okamžitě ho soupeři odevzdali nepřesnout přihrávkou nebo svým nedůrazem v osobním souboji. Zápas tak jednoznačně prohráli.
Ani druhý zápas, který odehráli s Humpolcem, se výkonnostně nijak nelišil od toho prvního. Jen s tím rozdílem, že zápas byl sice vyrovnanější, soupeř mnohem hratelnější, ale ani tak se našim hráčům téměř nic nedařilo.

Tyto zápasy se hráčům vůbec nepovedly, pevně věřím, že ty následující v Náměšti už budou mít úplně jinou úroveň.