Starší žáci zvítězili vysoko 18:0

19.11.2023

Po debaklu v Telči nastoupili starší žáci k dalšímu utkání na domácím ledě proti Chotěboři. A tentokrát byl zápas v jejich režii. Již ve třetí minutě vedli bítešští 2:0. Na přelomu 15. a 16. minuty v rozmezí devadesáti vteřin přidali další tři branky, čímž prakticky rozhodli o průběhu utkání. 
Ve druhé třetině brankostroj domácích ještě zvyšuje obrátky - dalších sedm branek do sítě hostů. V závěrečné třetině přidala Bíteš šest branek, když během 53. minuty skórovala třikrát.
Na bod za gól či asistenci dosáhlo celkem deset hráčů domácích a čtyři z nich nastříleli 3 a více branek - Modl (5), Rybníček (4), Škoda (3) a Žák (3). Starší žáci tak zapisují dosud nejvyšší vítězství a zároveň první utkání s čistým kontem. 

Komentář hlavního trenéra
Utkání jsme chtěli rozhodnout hned v úvodu, což se nám povedlo. V první třetině se mi nelíbila naše "sobecká hra" - předržovali jsme puk na hokejce, chyběla nám kombinace, snaha najít spoluhráče a vytvořit hokejovou akci. To se ve druhé třetině zlepšilo. Poprvé jsme v takto jednoznačném utkání neinkasovali, což se počítá.

Kde nás najdete