Starší žáci vezou vítězství z Havl. Brodu

18.03.2023

Další vítězný zápas mají za sebou starší žáci - tentokrát vyloupili havlíčkobrodskou kotlinu, když zvítězili 3:0. Připsali si tak třetí vítězství v řadě, celkově čtvrté v nadstavbě a stále mohou pomýšlet na vítězství. Svůj komentář k utkání přidá střelec vítězné branky Víťa "bejček" Soukup.

Víťo, vaše vítězná série pokračuje, poprvé jste porazili Havl. Brod. Co na to říkáš?
VS: Tak je to dobré. Teď v poslední době se týmu daří.
Dnešní utkání bylo dlouho vyrovnané, na první gól se čekalo do plky zápasu. Co bylo nakonec rozhodující?
VS: Dobrý tlak v útočném pásmu a bojovnost hráčů.
Ve druhé třetině byli domácí aktivnější, měli několik dobrý příležitostí. Přesto jste třetinu vyhráli 2:0. Tvůj první gól byl nakonec vítězný. Jak k němu došlo?
VS: Tak dobře jsme zavezli puk do útočného pásma, přišla střela od modré a potom jsem ji dorazil.
Podařilo se vám vyhrát s nulou, poprvé v této sezoně jeste neinkasovali. Jak moc je tohle cenné?
VS: Náš gólman odvedl dneska dobrou práci a taky nás hodně podržel.
Ve čtvrtek vás čeká dohrávka proti Třebíči. Bude to souboj o možné první místo. Co podle tebe utkání rozhodne?
VS: Tak podle mě rozhodne, jak k tomu přistoupíme a jak budeme bruslit, bojovat, ale taky hlavně zbytečně nefaoulovat.