Starší žáci prohráli v Budějovicích

12.01.2023

Náš tým vstoupil do zápasu trochu ustrašeně a hráči si jenom velmi pomalu začali zvykat na tempo zápasu.
Soupeř nás přebrusloval, vyhrával osobní souboje, byl daleko víc času na puku a z toho se rodila jedna šance za druhou. První třetina 5:0.
Po úpravě ledové plochy se naši hráči začali postupně zlepšovat a zápas nabral vcelku vyrovnanou podívanou s gólovými příležitostmi na obou stranách. Ve druhé třetině se našim hráčům podařilo dát dva góly a zápas dostat do přijatelné podoby. Jen škoda té spousty neproměněných šancí, které nás mohli ještě víc přiblížit vyrovnání.
Třetí třetina byla hodně podobná té druhé. Spousta šancí na obou stranách, a i když hrál soupeř na kompletní tři pětky, naši hráči i přesto, že jich bylo jen deset, působili docela vyrovnaným soupeřem s ne úplně líbivým výsledkem 11:5.
Snad kromě té nepovedené první třetiny to byl z naší strany poměrně slušný a koukatelný hokej s velmi dobře bruslařsky a technicky vybaveným týmem „žihadel“.