Starší žáci podlehli Třebíči a v nadstavbové části skončili třetí

27.03.2023
Čtvrteční dohrávka mezi domácí Třebičí a hosty z Velké Bíteše byla přímým soubojem o první místo v nadstavbové části soutěže.
Vstup do utkání měla lepší Třebíč, když se v 7. minutě dostala do vedení. To navýšila z kraje 18. minuty.
Bíteš se poprvé prosadila ve druhé třetině a snížila na 1:2. Hosté se snažili o vyrovnání, vytvořili si několik slušných příležitostí, ale tentokrát se trápili v zakončení. Naopak Třebíč třemi góly v rozmezí šesti minut odskočila do vedení 5:1.
Do třetí třetiny nastoupili bítešští s odhodláním utkání zdramatizovat. To se jim povedlo po třech minutách hry. Jenže další gól, i přes slibné šance, nepřidali. Naopak domácí dvakrát udeřili z brejku a pohlídali si vítězství v zápase, což znamenalo i konečné první místo v tabulce. Velká Bíteš skončila ve vyrovnané tabulce nadstavby na děleném 3. místě.