Začíná nová sezóna

27.08.2023

Po mnohadenním horku by si jen málokdo vzpomněl, že už je čas na u nás nejpopulárnější zimní sport – lední hokej. Již 28.8. vstoupí bítešská hokejová mládež na úvodní týdenní soustředění a pak už se rozběhne tradiční tréninkový a zápasový hokejový kolotoč. Pro tuto sezónu jsme si připravili pár změn, mezi ty výraznější patří nové trenérské duo u kormidla týmu mužů. Duo Škoda-Škoda (Jiří a Miroslav) přijmuli nemalou výzvu a tuto sezónu povedou tým k horním patrům tabulky v soutěži kraje Vysočiny. I v mládežnickém sektoru máme velikou posilu v podobě trenéra Ivoše Dostála, který má možná ještě složitější úkol, a to premiérově vést tým dorostu. Navíc bude vypomáhat s mladšími žáky. Náš trenérský tým se tak opět rozrůstá, což je skvělý základ ke stabilitě rostoucího klubu, jako je ten náš.

Zázemí zimního stadionu: i letos došlo k mnoha úpravám na zimním stadionu, od údržbových nátěrů, výměn gumových rohoží, instalace nového ozvučení, až po nejočekávanější vylepšení v podobě nové, i když repasované, rolby, čímž by se kvalita ledu měla znatelně zlepšit. Dále byla podána žádost o dotaci na rozšíření zázemí v podobě kabin a sociálního zařízení. Tak pevně věříme, že tentokrát už se to opravdu podaří a budou tak vytvořeny alespoň základní podmínky pro provozování ledního hokeje ve Velké Bíteši.