Série porážek pokračuje

26.11.2022

Starší žáci Velké Bíteše mají za sebou další dva zápasy bez bodu. Minulý týden vysoko prohráli na ledě Horácké Slavie Třebíč. Pozdní začátek utkání měl zjevně negativní dopad na hráče Bíteše. Po celý zápas působili ospalým dojmem, za svým soupeřem zaostávali snad ve všech aspektech hry. Domácí Třebíč po třetinách 5:0, 4:0 a 6:1 jednoznačně zvítězila.

Domácí zápas se Žďárem nad Sázavou byl podstatně vyrovnanější. V první třetině Bíteš dvakrát vedla, ale v obou případech inkasovala hned v následném střídání. Žďáru se povedlo v 19. minutě otočit skóre na svou stranu.
Druhá třetina skončila výsledkem 1:1. Domácí si vytvořili několik dobrých příležitostí, ale ty zůstaly neproměněny. Dobrý vstup Bíteše do třetí třetiny a srovnání stavu na 4:4 byly příslibem dramatického konce. Ten ale nepřipustili hosté za Žďáru, kteří třemi góly rozhodli o svém vítězství 7:4. Série porážek starších žáků se protáhla již na čtyři zápasy.