Puky pomáhají

19.09.2023

Podpořte naši hokejovou mládež v souboji o hodnotné ceny, které si pro mladé hokejové talenty připravil Kaufland ve své inciativě na podporu českého hokeje.

V termínu od 13. 9. do 24. 10. stačí nakoupit v prodejnách Kaufland za 300 Kč a spolu s účtenkou si vzít i puk za nákup. Ten následně vhodit do tubusu s názvem našeho klubu. Hlasovat pro nás můžete na prodejnách v Třebíči.

Nicméně pokud získáte puk za nákup v prodejně Kaufland např. ve Velkém Meziříčí nebo v Brně, lze rovněž podpořit HC Spartak Velká Bíteš - získané puky nám prosím přineste na zimní stadion ve Velké Bíteši a my je poté odvezeme do "bítešského tubusu" v třebíčských prodejnách.

Na hodnotné ceny pro naše hokejisty dosáhneme, pokud budeme mezi prvními 3 kluby. Tak pojďme společně zabojovat.

Více najdete na: kaufland.cz/pukypomahaji