První třetina rozhodla o vítězství Světlé

28.01.2023

V sobotu dopoledne zavítal na bítešský led tým Světlé nad Sázavou. Výborně hrající soupeř rozhodl o svém vítězství v první třetině. Na úvodní branku utkání se čekalo do 7. minuty. Během následujících devíti minut skórovali hosté šestkrát, když několikrát pohlednou kombinací přehráli obranu domácích. Úvodní dvacetiminutovka skončila výsledkem 0:9 z pohledu bítešských.
Přes nepříznivý vývoj domácí hráči utkání nezabalili. Ve druhé třetině se jim povedlo držet krok se soupeřem, zlepšili hru v obranné třetině, několikrát ohrozili brankáře Světlé. Těsná prohra 0:2 v této části byla příjemnou změnou a příslibem do třetí třetiny. V té byl průběh hry podobný jako ve druhé třetině, oba týmy dvakrát skórovaly a uzavřely výsledek utkání na 2:13.

Komentář hlavního trenéra
Po zkušenosti z prvního vzájemného utkání jsme věděli o kvalitách soupeře. V první třetině nás Světlá několikrát přečíslila v obranném pásmu a dokázala potrestat naši nedůslednost. Devět gólů v první třetině pro nás bylo krutých. Ocenil bych přístup týmu ke zbylým třetinám - odehráli jsme je od nuly a skóre 2:4 za 40 minut s tímto soupeřem je dobrý výsledek.

Kde nás najdete