Proti třetímu týmu tabulky berou mladší žáci bod

07.01.2024

Do Velké Bíteše dorazil soupeř z Havlíčkova Brodu. Při pohledu na tabulku bylo jasné, že nás nečeká jednoduché utkání, protože oba týmy dělilo deset míst v tabulce. Naši hráči se tohoto rozdílu nezalekli! Poprvé z branky loví puk hostující brankář, po pěkné souhře první formace. Soupeř reaguje přesně za minutu, kdy lobem přehazuje Dana v bráně. Do konce třetiny padá už jen jeden gól do naší branky a soupeř se ujímá vedení v zápase. Bohužel nás stále trápí koncovka. To se potvrzuje i ve druhá části, kdy jediný gól přidává opět hostující tým. Tato věc nás však netrápí ve třetí třetině, kdy během sedmi minut otáčíme průběh utkání a ujímáme se vedení 4:3. Hraje je velmi vyrovnaná po celou dobu zápasu. Poslední slovo v zápase mají hráči Havlíčkova Brodu, když po naší chybě v útočném pásmu uniká hráč, který si sebevědomě prohodí naše obránce, a i když střílí na lapačku, puk se ocitne v naší brance.

Konečný stav zápasu 4:4.