Poslední dvojzápas v Náměšti nad Oslavou

26.03.2023
K završení letošní sezóny dnes zbývala odehrát poslední dvě utkání na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou. V obou případech nám byla soupeřem Dukla Jihlava. Do prvního zápasu náš tým nastoupil odhodlaně a s cílem nedat soupeři nic zadarmo. Po důkladné rozcvičce nastoupilo naše mužstvo čerstvé a namotivované na led proti prvnímu týmu Dukly. Na poslední kolo sezóny jsme měli k dispozici tři lajny, což hráčům umožňovalo si mezi střídáními více vydechnout. Výkon všech hráčů a hráček byl bojovný, dokonce jsme chvíli nad soupeřem i vedli. Pak se ovšem hráčům Dukly podařilo vsítit několik rychlých gólů a rozdíl se nám již smazat nepodařilo. Za předvedený výkon se však nemusíme stydět, Spartak byl Dukle A důstojným soupeřem.

Povzbuzeni velmi dobrým výkonem z prvního zápasu vstoupili naši hráči a hráčky sebevědomě i do druhého zápasu. Hned v prvním střídání se nám podařilo proměnit šanci v gól a další střídání se opakoval podobný scénář. Během první třetiny si náš tým vypracoval náskok pěti branek. Ve druhé i třetí třetině probíhaly v brance Dukly gólové žně, během kterých náš tým nasázel do soupeřovy branky shodně po devíti gólech. Prosadit se dokázala většina hráčů a rovněž všechny naše hráčky si daly několik gólů. Duklu B jsme nakonec deklasovali rozdílem třídy. Loučení s uplynulo sezónou proběhlo tedy velmi úspěšně. Hráči i hráčky odcházeli do kabiny unavení, ale spokojení.

Děkujeme hráčům, hráčkám i trenérům za jejich nasazení, zápal, bojovnost, trpělivost i pokroky, které každý z nich udělal. Myslím, že mluvím za všechny, když řeknu, ze už se těšíme na sezónu příští. Přejeme všem fajn hokejové prázdniny, je třeba však neusnout na vavřínech a do příští sezóny vstoupit s novou energií a nadšením, aby se celý tým mohl nadále zlepšovat. Tak sportu zdar a hokeji obzvlášť.

Celkové zhodnocení výsledků sezóny 2022/2023:
Vyhraných zápasů 8
Prohraných zápasů 14