Po výborném začátku drama až do poslední vteřiny!

17.10.2023
HC Spartak Velká Bíteš – HC Ledeč nad Sázavou 6:5   (4:0, 0:3, 2:2)

Branky a nahrávky:15. Vlašín (Hudeček, Kubica), 17. Sokolík (Říčka), 19. Klimeš (Říčka, Dittrich), 20. Kubica (Petrčka, Dupljaku), 43. Vlašín (Vodák), 50. Vlašín (Dupljaku, Dittrich) – 24. Krajíček (Křišta), 35. Zukal (Krajíček, Čapek), 40. Sedláček, 44. Smolko (Zukal, Krajíček), 57. Smolko (Krajíček)
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (J. Kovář) — J. Novák, T. Dittrich, A. Šidák, P. Kubica, F. Žalud, Z. Rozmahel — J. Svatuška, F. Klimeš, O. Urbánek, J. Sokolík, L. Petrčka, P. Říčka, J. Vodák, F. Kazlepka, L. Dupljaku, J. Vlašín, M. Hudeček
HC Ledeč nad Sázavou: O. Machotka (V. Menšík) — P. Souček, L. Čapek, V. Smolko, F. Křišta — M. Vantuch, D. Kittler, J. Krajíček, A. Zukal, V. Krajíček, M. Brož, M. Sedláček, J. Sechovec

Rozhodčí: Tomáš Sibera — Matyáš Sapík, Jan Jeletz

Diváci: 56

Komentář k zápasu od hlavního trenéra Miroslava Škody:

Do druhého domácího utkání jsme vstoupili velice slibně. Po krásných akcích jsme se dokázali dostat hned do čtyřbrankového vedení a po první třetině jít do kabin za stavu 4:0. Ve druhém dějství se dostal do samostatného úniku Říčka, ale trefil pouze horní tyč soupeřovy brány. A jak se říká ,,nedáš - dostaneš “ hosté hned na to dokázali vstřelit první branku, což je nastartovalo a i díky naši nekázni a časté hře v oslabení , se dotáhli na rozdíl jediné branky. Ve třetí třetině to byl ten správný hokejový boj. Na každý náš gól dokázali hosté bleskově odpovědět a tak jsme rádi , že se nám tento po první třetině vyhraný zápas podařilo dotáhnout do vítězného konce a získat plný počet bodů.
K dalšímu zápasu zajíždíme v sobotu 21. 10. do Moravských Budějovic.