O prohře mladších žáků v Bystřici rozhodla poslední třetina

29.10.2023

Šesté kolo odehrávají naši mladší žáci na stadionu v Bystřici nad Pernštejnem. Soupeř jde hned na začátku první třetiny do vedení. Zcela jasně v týmu hostů vyčnívá hráčka s číslem 12 Horáková. Naši za 3 minuty srovnávají krok i skóre a navíc ve třinácté minutě jdeme do vedení. Soupeř o minutu později srovnává na 2:2. Do druhé třetiny vstupujeme aktivně tentokrát my, kdy první gól v sezóně si zcela po zásluze připisuje Laura Pavlíková. Poté ale brankář domácího týmu zavírá branku a až do konce zápasu se nedokážeme prosadit. Ale nepředbíhejme, soupeř zcela náhodnou střelou od modré čáry, která navíc šla vedle, srovnává po nešťastném zákroku našeho brankáře na 3:3. Hned v téže minutě po chybě na útočné modré čáře všichni hráči Velké Bíteše propadávají a v samostatném nájezdu se opět prosazuje hráčka Horáková. Do konce třetiny už se nic zásadního nestalo. Jde se na třetí třetinu, soupeř v rozmezí 3 minut dává 3 góly a vytváří si náskok 4 branek. Poslední slovo má opět soupeř, když 10 minut před koncem zápasu dává osmou branku a výsledek je tedy 3:8 v nás neprospěch. Ve třetí třetině dával góly už jen soupeř a to tedy ne, že bychom my neměli žádné šance, spíše naopak. Co se týká střel na branku, byla třetí část zcela jasně nejplodnější.

Tento zápas se nám opravdu kombinačně ani v zakončení vůbec nepovedl. Nedokázali jsme navázat na předchozí výkony. Na spolupráci a klidu na hokejkách v zakončení budeme muset pracovat.