Nedělní dvojzápas se Žďárem nad Sázavou

20.02.2023

První mač svedli naši čtvrťáci se žďárským béčkem. Zápas začali lépe žďáráci a po chvíli šli zaslouženě do brankového vedení, které postupem času pomalu,ale jistě navyšovali. I přes tuto skutečnost naši hráči a hráčky nic nevzdávali a svou bojovností a hokejovým myšlením se dostali k několika pěkným kombinacím, které přetavili v úspěšná zakončení do soupeřovy branky.

To se bohužel nepodařilo v druhém zápase proti domácímu A týmu. Soupeř nás ve všech směrech předčil a až na jednu výjimku nás nepustil do žádné vyložené šance skórovat. Zápas tak skončil velkým brankovým rozdílem bez naší vstřelené branky. Nutno ovšem podotknout, že se náš tým z poloviny skládal ze třech třeťáků a někteří hráči byli po nemoci, proto jim za tuto obětavost patří velké díky!

Komentář trenéra:
V první zápase jsme si nechali utéct první třetinu, od druhé třetiny se hra srovnala po všech stránkách. Druhý zápas nám ukázal, jak má vypadat hokej pro čtvrtou třídu. Soupeř byl ve všech dovednostech jasně lepší. My jsme nebyli schopni ani jednoduše založit útok, i zcela triviální nahrávky nám dělaly obrovské problémy. Samozřjemě ani naše hráče takový zápas nebaví, což bylo také vidět. Když se pořádně nevystřelí na branku za celý zápas, koho by to také bavilo? Hráči musí začít pracovat i mimo led, jinak tuto propast už nezalepíme a týmy, které se věnují přípravě i individálně, nám budou stále unikat.