Naši nejmenší vyhráli turnaj v Třebíči

24.03.2024
V sobotu přijeli naši nejmenší hráči na turnaj do Třebíče, kde se měli postupně střetnout s týmy Jihlavy, Třebíče a Velkého Meziříčí. Každý klub měl v turnaji dvě družstva, která hrála ve dvou různých skupinách. Pouze my a Náměšť jsme měli  jeden tým. Vzhledem k velkému počtu nemocných dětí, však Náměšť neměla dostatek hráčů a tak jim v turnaji pomohli naši zástupci Luky, Mira, Miky a v bráně Kája.
Hráči a hráčky Velké Bíteše si v prvním zápase poradili s Jihlavou a hned v následně hraném utkání i s Třebíčí. Po obědové pauze potom vyhráli i poslední zápas proti Velkému Meziříčí a získali pohár a medaile za první místo. Nejlepší výkony podali za náš tým Kuba a Kája, která byla následně vyhlášena i nejlepší hráčkou Velké Bíteše v turnaji.  V týmu Náměště se pak blýskli všichni naši hráči. Luky byl vyhlášen nejlepším hráčem a všichni společně pomohli Karlovi v brance k udržení čistého konta v zápase proti Meziříčí.
Nejdůležitejší však je, že všechny děti dokázaly, že hokej je pro ně velkou zábavou a ukázaly, že i v takto mladém věku umí bruslit, střílet, přihrávat, chytat a bojovat jako jeden tým, za což si zasloužily potlesk od všech přítomných trenérů a rodinných příslušníků.
Na závěr musíme poděkovat organizátorům z Třebíče za perfektně zorganizovaný turnaj, který si všichni užili.