Naši čtvrťáci pomohli Náměšti ke dvěma výhrám

11.02.2024

Vzhledem k tomu, že jsme v letošní sezoně nesložili vlastní tým ročníku 2014, spojili jsme síly s Náměští nad Oslavou, která vzala naše hráče pod křídla. Na dalším turnaji se v neděli hráči Bíteše a Náměště utkali s týmy z Velkého Meziříčí a Jihlavy. Z Velké Bíteše na turnaj dorazili P. Dohnal, M. Kováčik, L. Pavlíková a S. Kilián. Náměšť nastoupila se třemi formacemi, přičemž jedna formace byla tvořena hráči Spartaku.

V obou zápasech jsme byli lepším týmem, naši hráči předváděli pohledný kombinační hokej, čímž si dokázali si vytvářet šance a následně je i proměňovat. Jen je škoda, že hru přizpůsobili tempu soupeře a bylo patrné, že nehráli naplno. První utkání proti Velkému Meziříčí B zvítězila Náměšť, přičemž hráči Bíteše přispěli 8 góly a žádný neinkasovali. Ve druhém zápase proti Jihlavské Dukle B bylo tempo zápasu vyšší, ale dařilo se nám dobře bránit a pomáhat nepříliš jistě chytajícímu S. Kiliánovi. Utkání vyhrála opět Náměšť, když naši hráči opět vstřelili 8 branek a inkasovali 2.