Body zůstaly doma.

Muži Velké Bíteše si připsali cenné vítězství nad Chotěboří.

16.11.2023
8. kolo
Branky a nahrávky: 3. Jarolím (Čoupek, Budín), 10. Petrčka (Jarolím), 27. Novák (Petrčka), 45. Říčka (Čoupek) – 5. Mašek (Svoboda, Kříž), 25. Lacina (Zvolánek, Činčila), 26. Stránský (Vlček, Pecen)
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (K. Kepák) — O. Urbánek, D. Trnka, J. Novák, T. Dittrich, F. Žalud, A. Šidák — T. Čoupek, F. Klimeš, P. Pospíšil, O. Budín, J. Sokolík, L. Petrčka, D. Jarolím, P. Říčka, F. Kazlepka, J. Svatuška, M. Hudeček
HC Chotěboř: M. Pešek — T. Adam, D. Suchý, R. Pejchal, L. Musílek, V. Pecen, T. Slanař, J. Lacina, M. Kříž — M. Stránský, P. Mašek, B. Činčila, V. Svoboda, Š. Zvolánek, M. Březina, M. Vlček

Rozhodčí: Jakub Jančí — Marek Tichý, Petr Helešic

Diváci: 78

Domácí hráči začali proti favoritovi výborně a ve třetí minutě otevírá skóre David Jarolím. Jenže zanedlouho hrají hosté přesilovou hru, kterou využívají a srovnávají stav. Vedení si bereme zpět v desáté minutě brankou Lukáše Petrčky, po nahrávce Davida Jarolíma. Za tohoto stavu se odchází do kabin.
Ve druhé části hosté během 55 sekund otáčí skóre., ale domácí hráčí rychle kontrují a šťastnou brankou vyrovnávají. 
V poslední třetině jsou více na puku hráči Chotěboře. My je však do velkých šancí nepouštíme  a sami udeříme, když po krásné nahrávce před branku od Tomáše Čoupka rozhoduje zápas Patrik Říčka.
Komentář Miroslava Škody:
Do třetího domácího utkání v řadě jsme nastoupili proti silné Chotěboři. I když hostující celek měl v první třetině více za hry, tak se nám podařilo jít do kabin za jednobrankového vedení. Ve druhé třetině hostující tým otáčí skóre a následně domácí Novák vyrovnává na 3:3. Nebojím se říct, že ve 3. třetině jsme byli lepším týmem, který si šel velice bojovně za vítězstvím a přidáváme rozdílovou branku. Následně odoláváme i závěrečnému tlaku hostujících hráčů a tak píšeme na naši stranu velice důležité 3 body proti jednomu z top týmu soutěže .
Kde nás najdete