Muži v prvním zápase bez bodu

28.09.2023
1. kolo

Branky a nahrávky: 21. Dupljaku (Dittrich) – 9. Kintr (Bednář), 19. Svoboda (Zítka)
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (K. Kepák) — A. Šidák, T. Dittrich, J. Novák, D. Trnka, T. Sedlaček, P. Kubica — F. Klimeš, L. Dupljaku, O. Fischer, F. Kazlepka, J. Vodák, D. Jarolím, L. Petrčka, P. Pospíšil, O. Urbánek, P. Říčka, J. Harásek
HC ORLI Bystřice nad Pernštejnem: T. Beno (J. Škorpík) — J. Musil, S. Pelikán, V. Dudák, T. Doležal — D. Bednář, J. Ludvík, J. Kintr, Š. Bárta, D. Bednář, D. Zítka, O. Jakeš, J. Burian, M. Svoboda, M. Jindra

Rozhodčí: Marian Fiksa — Šimon Dvořák, Martin Klouda

Diváci: 55

Komentář trenéra M. Škody:
Do prvního mistrovského utkání jsme nastoupili na domácím ledě proti Bystřici. První třetinu jsme prohráli 0:2, I když jsme měli více za hry tak hosté z brejků dokázali proměnit své šance. Na začátku druhé třetiny snížil tvrdou střelou z první Dupljaku. V tlaku za vyrovnáním nás brzdily naše fauly a to že jsme museli bránit několik oslabení.  Třetí  třetina byla jasně v naší režii a o výsledku utkání rozhodlo hlavně neproměnění několika tutových šancí. I když si myslím že jsme v prvním utkání podali poměrně dobrý bojovný výkon, tak jsme v něm body získat nedokázali.