Muži v posledním domácím zápase porazili Náměšť

18.03.2023
Sobota 18.03.2023, 17:00 • Velká Bíteš, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina

HC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ - TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 4. Pospíšil (Novák), 22. Šidák (Urbánek, Pospíšil), 40. Urbánek (Pospíšil), 45. Vodák (Dupljaku), 60. Pospíšil (Novák, Šidák) – 10. Šoltes (Staněk), 55. Burian (Krčál)
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (J. Kovář) — F. Žalud, T. Sedlaček, A. Šidák, T. Dittrich, J. Novák, D. Trnka — P. Zelinka, L. Dupljaku, M. Šidák, J. Mynář, O. Fischer, F. Kazlepka, J. Vodák, J. Sokolík, P. Pospíšil, O. Urbánek
Náměšť nad Oslavou: J. Dohnal (V. Bednář) — P. Ošmera, J. Šoltes, M. Mojdl, T. Strnad, J. Burian — M. Hrbáček, L. Dvořák, P. Mojdl, O. Makovička, J. Maštalíř, L. Dvořák, P. Jelínek, P. Tóth, T. Staněk, J. Krčál

Rozhodčí: Petr Kolečkář — Jaromír Šťáva, Martin Peří

Diváci: 42

Komentář trenéra Velké Bíteše M. Škody:
Do posledního domácího utkání jsme vstoupili lépe, když svůj únik krásně proměnil Pospíšil. Poté nám rozhodčí ještě jednu branku neuznali, ale i přesto jsme první třetinu vyhráli 2:1.
Ve druhé třetině musel i Kuba Bartosek čelit několika tutovým šancím od soupeře, ale byl bezchybný a držel nás ve vedení. Za zmínku stojí i spolupráce Pospíšila s Urbánkem, kteří po pěkné souhře poslali tým na konci druhé třetiny do vedení 4:1.
Ve 3. třetině se spíše už dohrávalo, každý tým přidal ještě jednu branku a tak si za výhru 5:2 připisujeme další body.