Muži v Pelhřimově prohráli a v play off budou chybět

HC Lední Medvědi Pelhřimov – HC Spartak Velká Bíteš   4:1   (1:0, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 16. Votápek (Vysloužil, Šťáva), 24. Vysloužil (Votápek, Bříza), 31. Vysloužil (Votápek, Kasalý), 52. Vysloužil (Votápek, Cejpek) – 35. Dittrich
HC Lední Medvědi Pelhřimov: J. Zour (V. Roh) — D. Kasalý, D. Glejtek, F. Hájek, O. Šťáva, V. Srnský, F. Bříza — L. Siřiště, J. Vrátný, J. Kochrda, T. Cejpek, L. Svoboda, M. Machovský, V. Březina, M. Buchta, F. Kasalý, P. Votápek, M. Vysloužil
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (K. Kepák) — J. Novák, T. Dittrich, A. Šidák, T. Sedlaček, F. Žalud, P. Kubica — J. Svatuška, M. Hudeček, J. Sokolík, O. Urbánek, D. Trnka, P. Pospíšil, F. Kazlepka, T. Čoupek, M. Šidák

Rozhodčí: Michal Kotlík — Jan Malík, Jan Tománek

Diváci: 110

V Pehřimově byl pro nás velmi důležitý zápas, jelikož jedině bodový zisk nám mohl udržet šanci na účast v play off a zároveň spoléhat na Náměšť, že neporazí Ledeč. Bohužel ani jedno se nepovedlo a po porážce v Pelhřimově a vítězství Náměště nad Ledčí 11:1 nám po dlouhé době zůstává brána do play off zavřená.

Utkání komentuje hlavní trenér Miroslav Škoda:

Do Pelhřimova jsme vyrazili netradičně v pátek. Pelhřimov atakuje první příčky tabulky a tak bylo jasné, že to nebude lehký zápas. V zápase naši hráči hráli přesně takovou hru, jaká byla pro domácí nepříjemná a dělala jim problémy. Díky tomu jsme dokázali být celý zápas vyrovnaným soupeřem a po třetinách 1:0, 2:1 a 1:0 si odvažíme sice porážku , ale rozhodně se za náš výkon nemusíme stydět . Jedinou naši branku vstřelil obránce Tomáš Dittrich, který byl v zápase nejlepší hráč našeho týmu.