Muži v Humpolci zklamali

TJ JISKRA HUMPOLEC - HC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ 8 :3 (6:0, 2:3, 0:0)
Branky a nahrávky: 1. Egart (Šerák, Hendrych), 3. Daňhel (Egart), 8. Hendrych, 13. Daňhel (Hendrych, Šerák), 14. Brázda (Březina, Glejtek), 14. Daňhel, 27. Hubata, 28. Daňhel (Prokop, Šerák) – 29. Fischer (Zelinka, Šidák), 30. Pospíšil (Urbánek, Sedlaček), 31. Kazlepka (Dupljaku, Novák)
TJ Jiskra Humpolec: O. Machotka (M. Urban) — T. Hurda, J. Šerák, J. Rubner, A. Endl, P. Dolejš, V. Hadrava, D. Glejtek — O. Kulík, J. Egart, M. Daňhel, Š. Prokop, J. Brázda, P. Hendrych, V. Březina, T. Hubata
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (J. Kovář) — F. Žalud, T. Sedlaček, A. Šidák, T. Dittrich, J. Novák — P. Zelinka, L. Dupljaku, M. Šidák, O. Fischer, F. Kazlepka, J. Sokolík, P. Pospíšil, O. Urbánek

Rozhodčí: Petr Kolečkář — Jaromír Šťáva, Lukáš Pacal

Diváci: 40

Trenér Velké Bíteše Miroslav Škoda:
V Humpolci jsme prožili nejhorší první třetinu v letošní sezóně, která rozhodla zápas. Zbytek utkání už byl zápas vyrovnaný. Chápu, že systém soutěže po vyřazení z play-off je už poněkud zbytečný a těžko se hledá motivace a nasazení... Ale takhle prostě nemůžeme na ledě vystupovat, i když už o ,,nic nejde’’. Myslím, že ti, kteří zápas sledovali, by jen stěží uvěřili, že tohle je ten tým, který hrál vyrovnané zápasy s Pelhřimovem, a který už postoupil suverénně do finále ligy. Ale je to hokej a každý zápas je jiný a věřím, že zbytek sezóny budeme podávat takové výkony, na které jsme byli zvykli po celou sezónu.