Muži v Budějovicích prohráli.

23.10.2023
5. kolo

HC Žihadla Moravské Budějovice z.s. – HC Spartak Velká Bíteš  5:1   (1:1, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 13. Mikeš, 32. Krutiš (Rytnauer, Trojan), 40. Sigmund (Mikeš), 46. Rytnauer, 54. Kotačka (Sigmund, Wasserbauer) – 15. Kazlepka (Svatuška)
HC Žihadla Moravské Budějovice z.s.: Vacek (Tržil) – Vranka, Salát, Trnka, Brabec, Korčián, Wasserbauer – Kravec, Kotačka, Sigmund, Mikeš, Lander, Trojan (C), Rytnauer (A), Štorek, Krutiš (A), Novák.
Trenér: Oldřich Válek

HC Spartak Velká Bíteš: Bartošek (Kepák) – Žalud, Šidák (C), Dittrich, Novák (A), Trnka, Urbánek – Klimeš, Hudeček, Vlašín, Dipljaku, Svatuška, Harásek, Kazlepka, Petrčka, Sokolík, Budín, Pospíšil (A).
Trenér: Miroslav Škoda

Rozhodčí: Jan Mareček — Michal Kubát, Jan Jeletz

Diváci: 365
Komentář trenéra Miroslava Škody:
To, že bude zápas s Moravskými Budějovicemi velice těžký, bylo jasné už před začátkem. Budějovice mají letos výborné výsledky a kvalitní herní projev. V zápase jsme ale s nimi dokázali držet krok až do konce druhé třetiny, kdy jsme si dvě vteřiny před koncem prostředního dějství nezahráli dobře situaci po buly v obranném pásmu a domácí nám odskočili na rozdíl dvou branek.
 V zápase jsme doplatili především na naši nekázeň a nevyužité přesilovky 5 proti 3. Výborný výkon podal náš brankář Bartošek, i když nebyl zdravotně ještě úplně fit. Do dalšího zápasu se musíme poučit z chyb a připravit se na dalšího kvalitního soupeře.

Kde nás najdete