střídačka

Muži schytali v Chotěboři výprask

09.01.2023
Sobota 07.01.2023, 18:00 • Chotěboř, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina • 22. kolo

HC CHOTĚBOŘ - HC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ   11:1 (5:0, 6:1, 0:0)

Branky a nahrávky:6. Vlček (Ludvík), 8. Marek (Kříšťan), 8. Kadleček (Ludvík, Vlček), 14. Vlček (Kadleček), 19. Ludvík (Kadleček, Lacina), 22. Kadleček (Kříž, Lacina), 25. Kříž, 26. Lacina (Kříž, Hospodka), 31. Vlček (Kříž), 34. Hospodka (Kadleček, Vlček), 36. Pecen (Adam, Mašek) – 27. Jarolím (Vodák, Dittrich)
HC Chotěboř: M. Pešek (R. Rulf) — M. Kříž, J. Lacina, T. Frühbauer, V. Pecen, L. Musílek, J. Ludvík — J. Hospodka, J. Hospodka, M. Vlček, T. Ludvík, J. Marek, V. Svoboda, R. Kříšťan, P. Mašek, D. Adam, S. Kadleček
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (J. Kovář) — F. Žalud, T. Sedlaček, A. Šidák, T. Dittrich, J. Novák, T. Rafaj — P. Zelinka, L. Dupljaku, J. Vodák, D. Jarolím, L. Petrčka, J. Sokolík, D. Trnka, O. Urbánek, P. Říčka, F. Kazlepka

Rozhodčí: Jan Mareček — Jakub Jančí, Jan Jeletz

Diváci: 156

Komentář trenéra Velké Bíteše Miroslava Škody:

K poslednímu utkání základní části jsme zavítali do Chotěboře. V tabulce už jsme se nemohli nějak posunout a asi i podle toho vypadalo nasazení a bojovnost. V začátku utkání jsme měli ještě dvě slibné šance, ale bohužel jsme ani jednu z nich nedokázali proměnit. Pak už se zápasu ujali domácí a otevřeli si v našem obranném pásmu střelnici. Po celý zápas byly domácí jasně lepším týmem a když se nám na konci druhé třetiny zranil i druhý gólman, museli jsme zápas ukončit. I necelé dvě třetiny stačily Chotěboři k tomu, aby nám nadělili největší porážku v sezóně. Na tento zápas musíme co nejrychleji zapomenout a soustředit se, aby jsme v play off podávali co nejlepší výsledky a výkony.