Muži s Velmezem těsně prohráli.

28.01.2024
18. kolo

HHK Velké Meziříčí – HC Spartak Velká Bíteš  4:3   (0:0, 2:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 33. Sobotka (Střecha, Broža), 39. Střecha (Orsech, Broža), 55. Štěpánek (Burian), 59. Střecha (Broža, Sobotka) – 40. Jarolím (Novák), 43. Budín (Říčka, Jarolím), 59. Šidák (Svatuška, Pospíšil)
HHK Velké Meziříčí: P. Juda (F. Mašek) — L. Střecha, T. Viskot, R. Němec, L. Smejkal, L. Chlubna, R. Orsech, P. Buchal — M. Burian, L. Štěpánek, F. Střecha, L. Karásek, R. Milotinský, L. Sobotka, M. Havliš, D. Bíbr, O. Broža
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (J. Kovář) — J. Novák, T. Dittrich, A. Šidák, F. Žalud, O. Urbánek, T. Sedlaček — P. Říčka, M. Šidák, D. Trnka, P. Pospíšil, O. Budín, J. Sokolík, D. Jarolím, F. Kazlepka, T. Čoupek, J. Svatuška

Rozhodčí: Tomáš Sibera — Filip Kotačka, Jan Mareček

Diváci: 47

Utkání hodnotí hlavní trenér Miroslav Škoda:

Derby s Meziříčím začalo lehce ospale z obou stran a v první třetině se žádný z celků branky nedočkal.
Ve druhé třetině hráli lépe domácí a dostali se do dvoubrankového vedení . V závěru třetiny snížil schovanou střelou ještě Jarolím.
Ve třetím dějství byl konečně takový hokej , jaký vsechni očekávali . Hra se zrychlila a přelévala ze strany na stranu. Nejprve vyrovnal Budín poté si domácí vzali vedení zpátky na svojí stranu. Dvě minuty před koncem po našem timeoutu v přesilovce vyrovnal Šidák Adam. V závěru jsme se dostali do přečíslení, ale překonat výborně chytajícího golmana  domacích se nám nepodařilo. Z protiútoku nám hned na to ujíždí domácí hráč a rozhodl o výhře domácích v úplném závěru. Z Velkého Meziříčí tedy body bohužel nevezeme.
Kde nás najdete