Muži s Pelhřimovem vysoko prohráli.

19.11.2023

HC Spartak Velká Bíteš – HC Lední Medvědi Pelhřimov   2:11   (1:3, 1:5, 0:3)

Branky a nahrávky: 12. Sokolík (Dittrich, Svatuška), 33. Pospíšil (Urbánek, Budín) – 4. Vysloužil (Vrátný, Šťáva), 9. Kochrda (Vysloužil, Vrátný), 18. Hadrava, 23. Kasalý (Hadrava, Hadrava), 31. Vrátný (Vysloužil, Šťáva), 33. Kochrda (Vysloužil), 34. Štěrba (Votápek), 36. Srnský (Kochrda, Vrátný), 42. Vrátný (Šťáva), 44. Hadrava (Kasalý), 44. Vrátný (Kochrda, Vysloužil)
HC Spartak Velká Bíteš: T. Alexa (K. Kepák) — O. Urbánek, J. Novák, T. Dittrich, A. Šidák, F. Žalud — P. Pospíšil, O. Budín, J. Sokolík, L. Petrčka, D. Jarolím, K. Charvát, F. Kazlepka, J. Svatuška, M. Hudeček
HC Lední Medvědi Pelhřimov: J. Zour — V. Port, D. Glejtek, O. Šťáva, D. Kasalý, V. Srnský, F. Bříza, J. Zadražil — M. Hadrava, J. Kochrda, J. Štěrba, T. Cejpek, M. Machovský, M. Buchta, F. Kasalý, V. Březina, P. Votápek, M. Vysloužil, M. Hadrava, J. Vrátný

Rozhodčí: Petr Kolečkář — Petr Helešic, Michal Poledna

Diváci: 58

Komentář trenéra:

Druhý zápas ve dvou dnech pro nás nebyl tím nejlepším. Z pátečního zápasu jsme si nesli nějaké zranění a do toho přibyla i marodka a tak jsme proti silnému Pelhřimovu nastupovali ve 12 lidech. Hosté od začátku diktovali tempo hry. Ani v jedné třetině jsme jim nedokázali konkurovat a celkový výsledek 2:11 hovoří za vše .