Muži prohráli podruhé s Bystřicí

05.12.2023
12. kolo

HC ORLI Bystřice nad Pernštejnem – HC Spartak Velká Bíteš   5:2   (1:0, 0:1, 4:1)

Branky a nahrávky: 20. Ludvík (Svoboda), 48. Ludvík (Burian), 49. Zítka (Jindra), 60. Burian, 60. Zítka (Dudák) – 24. Jarolím (Kazlepka), 46. Charvát (Urbánek, Dittrich)

HC ORLI Bystřice nad Pernštejnem: T. Beno (F. König) — M. Svoboda, V. Dudák, T. Doležal, S. Pelikán — J. Burian, D. Zítka, M. Jindra, O. Jakeš, J. Viktorin, J. Kintr, J. Ludvík, D. Bednář, A. Martínek
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (J. Kovář) — D. Trnka, J. Novák, T. Dittrich, A. Šidák, P. Kubica, F. Žalud — K. Charvát, F. Klimeš, O. Urbánek, D. Jarolím, P. Říčka, F. Kazlepka, T. Čoupek, J. Svatuška, M. Hudeček

Rozhodčí: Marian Fiksa — Matyáš Popela, Martin Klouda

Diváci: 55

Komentář od hlavního trenéra:

Zasněženou první prosincovou sobotu jsme vyrazili na zápas do Bystřice nad Pernštejnem. V první třetině, ve které jsme měli více za hry však skórovali pouze domácí, kterým se podařil doklepnout nahozený kotouč z velkého úhlu .
Druhá třetina byla čistě v naší režii. Skórovat se nám podařilo ale pouze jednou a tak vyrovnat. Bylo nás plné hřiště, domácí tahali nohy, ale veškeré naše šance skončili na brankáři domácích a nebo na brankové konstrukci.
Třetí třetinu jsme začali dobře a dostali jsme se do vedení. Domácí ale dokázali proměnit jedinou jich přesilovou hru, kdy díky důrazu v předbrankovém prostoru dotlačili puk , až za záda našeho brankařé. Minutu na to našim obráncům ujíždí hráč, který proměníl samostatný nájezd. Ve snaze o vyrovnání při hře bez brankáře, dostáváme technický gól a následně ještě jeden do prázdné brány.