Muži porazili Velké Meziříčí.

06.11.2023
7. kolo

HC Spartak Velká Bíteš – HHK Velké Meziříčí   7:2  (4:1, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 1. Dittrich, 12. Petrčka (Jarolím), 12. Sokolík (Šidák), 20. Budín (Petrčka, Jarolím), 22. Klimeš (Kazlepka, Vodák), 39. Klimeš, 59. Dittrich – 19. Burian (Havliš, Kuřátko), 32. Sobotka (Pejchal, Koželuh)
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (K. Kepák) — O. Urbánek, D. Trnka, A. Šidák, T. Dittrich, Z. Rozmahel, J. Novák — J. Sokolík, F. Klimeš, D. Jarolím, J. Vodák, P. Pospíšil, O. Budín, L. Petrčka, P. Říčka, F. Kazlepka, J. Svatuška
HHK Velké Meziříčí: M. Pestr (F. Mašek) — L. Střecha, T. Viskot, Š. Kuřátko, L. Smejkal, L. Chlubna, R. Orsech, A. Koželuh — M. Burian, L. Štěpánek, M. Pejchal, D. Bíbr, L. Karásek, R. Milotinský, L. Sobotka, M. Havliš, O. Broža

Rozhodčí: Tomáš Sibera — Tomáš Mezlík, Michal Poledna

Diváci: 71

Utkání začínáme velmi dobře a po 40 sekundách vstřílí branku Tomáš Dittrich.  Další přidáváme ve dvanácté minutě, kdy rozebereme obranu hostů a přidáváme další dvě branky. V 19. minutě i hosté se radují, ale poslední slovo měl Oto Budín, který uzavřel třetinu brankou na 4:1.
Ve druhé třetině kontrolujeme hru a přidáváme další branky zásluhou Filipa Klimeše. Hosté se prosazují pouze z přesilové hry.
Poslední část toho moc nenabídla. Utkání se tzv. dohrávalo. Až v poslední minutě zápasu padá gól do prázdné brány při power play hostů. Celkově pro domácí pohodové utkání a důležité body do tabulky.