Muži porazili doma Ledeč

01.12.2022
Do utkání vstoupili aktivněji domácí, svou mírnou převahu přetavili v úvodní branku na konci sedmé minuty. Hosté ale později hru vyrovnali a hrál se celoplošný rychlý hokej se spoustou velkých šancí a také i ztrát. I druhou branku vsítili domácí v polovině patnácté minuty a hosté se poprvé prosadili a snížili už za 26 vteřin. Druhá třetina se nesla ve stejném duchu, byla však kouskována vylučováním, domácí šli na trestnou hned čtyřikrát proti jednomu trestu hostů. Přesto chvíli po prvním ubráněném oslabení vstřelují třetí gól. Na počátku třetí třetiny jsou hosté podruhé vyloučeni a domácí využívají přesilovku a vedou už o tři branky. Opět vidíme stejný obrázek jako v předchozích třetinách, některé šance jsou snad i tisíciprocentní na obou stranách, ale stav zůstává stejný až do poslední minuty, kdy se hosté trefují a korigují tak stav utkání. Viděli jsme vyrovnané utkání, které domácí hráči díky více proměněných šancí dotáhli do vítězného konce.

Středa 30.11.2022, 18:00 • Velká Bíteš, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina • 16. kolo

HC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ - HC LEDEČ NAD SÁZAVOU 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 7. Kazlepka (Fischer), 15. Dupljaku (Petrčka, Jarolím), 25. Sokolík (Budín), 46. Novák (Dupljaku, Trnka) – 15. Brož (Šimůnek), 60. Brýdl (Kafka)
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (J. Kovář) — T. Rafaj, F. Žalud, T. Dittrich, J. Novák, D. Trnka — P. Zelinka, L. Dupljaku, M. Šidák, O. Fischer, F. Kazlepka, J. Vodák, D. Jarolím, L. Petrčka, O. Urbánek, J. Sokolík, O. Budín
HC Ledeč nad Sázavou: M. Hanák (V. Menšík) — A. Vrána, F. Křišta, V. Smolko, L. Čapek, P. Souček, P. Kopřiva — J. Sechovec, M. Sedláček, F. Šimůnek, M. Brož, P. Brýdl, V. Křesťan, F. Vašák, J. Krajíček, P. Kafka, J. Zadražil, P. Panský, B. Svoboda, A. Prchal

Rozhodčí: Petr Kolečkář — Martin Peří, Petr Helešic