foto archiv

Muži neuspěli v Chotěboři

04.02.2024

HC Chotěboř – HC Spartak Velká Bíteš   10:3   (5:1, 3:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 1. Vlček (Němec), 5. Stránský (Hospodka, Vantuch), 7. Sedláček (Dvořák), 9. Svoboda (Pecen), 18. Stránský (Slanař), 34. Pecen (Svoboda), 36. Vlček (Mašek, Vantuch), 37. Svoboda (Dvořák, Sedláček), 57. Dvořák (Svoboda), 57. Pecen (Stránský, Hospodka) – 9. Hudeček (Kazlepka, Urbánek), 25. Svatuška (Klimeš, Urbánek), 57. Klimeš (Kazlepka, Svatuška)
HC Chotěboř: M. Pešek (R. Rulf) — T. Adam, D. Suchý, L. Musílek, V. Pecen, M. Kříž, T. Slanař — M. Březina, J. Hospodka, M. Stránský, P. Mašek, M. Vantuch, V. Svoboda, M. Sedláček, L. Dvořák, F. Němec, M. Vlček, J. Hospodka
HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (J. Kovář) — J. Novák, T. Dittrich, A. Šidák, Z. Rozmahel, F. Žalud — T. Čoupek, M. Hudeček, O. Urbánek, D. Trnka, P. Pospíšil, D. Jarolím, F. Kazlepka, O. Fischer, J. Svatuška, F. Klimeš

Rozhodčí: Jan Doležal — Jiří Souček, Marek Honza

Vyloučení: 2:3

Využití:

Zásahy brankářů:

Diváci:

Naši hokejisté vstoupili do zápasu velmi špatně a už po šesti minutách prohráváme 3:0. V deváté minutě využíváme přesilovou hru díky trefě Martina Hudečka. Bohužel to bylo z naší strany vše a domácí ještě v úvodní třetině přidávají další dvě branky.
Začátek druhé části se nám povedl a druhou branku Bítešských přidává Jirka Svatuška po přihrávce Klimeše a Urbánka. Potom jsme měli možnost hrát přesilovku, ale bez našeho využití.  To domácí naložili s početní převahou lépe a v 34. minutě navyšují skóre. Do konce třetiny ještě domácí hráči přidávají další dvě trefy. Do kabin se odchází s nelichotivým skórem 8:2.
V poslední třetině se dlouho střelci hledali, až v 57. minutě se hostující hráč Filip Klimeš prosazuje po nahrávce Kazlepky a Svatušky. Jenže domácí za malou chvíli přidávají další dvě trefy a stanoví konečný výsledek na 10:2.

Komentář hlavního trenéra:

Zápas v Chotěboři se nám vůbec nepovedl. Nastoupili jsme ve 13 hráčích s poměrně značnou marodkou našeho týmu. Od začátku utkání byli domácí lepší, rychlejší a důraznější.  Každou naši chybičku dokázali na 100% potrestat. Výsledek odpovídá tomu, co se odehrávalo na ledě a my na to musíme rychle zapomenout a připravit se na rozhodující bitvu o play-off s Náměští.