Mladší žáci v novém roce stále bez bodu

18.02.2023

Čekání mladších žáků na první vítězství v novém roce se protáhlo o další dva zápasy... Minulou sobotu v domácím utkání proti Humpolci byl blízko alespoň bod za remízu. Zápas se pro Bíteš vyvíjel dobře - první třetinu vyhráli domácí 3:0. Hosté ovšem ve druhé třetině skóre otočili. V polovině hrací doby byl stav vyrovnaný 3:3. Necelé dvě minuty před koncem prostřední části proměnili hosté trestné střílení a dostali se  do vedení. Na konci 47. minuty bítešští srovnali na 4:4. O svém vítězství rozhodl Humpolec v čase 55:30, kdy opět proměnil nařízený nájezd (jediný ze čtyř v této třetině).

O týden později nastoupila Bíteš na ledě prvních Ice Dragons Telč a dlouho favoritovi odolávala. První třetina skončila 1:0 pro domácí, kteří skórovali pouze z trestného střílení. Při hře 5 na 5 nepadla žádná branka. Hosté měli k dispozici dvě trestná střídlení, ale neporměnili.
Po změně stran přestalo fungovat kouzlo hostů a domácí se začali prosazovat i ze hry - ve druhé i třetí třetině zaznamenali 5 branek. Hosté si připsali čestný úspěch na konci druhé třetiny. Konečné skóre zápasu 11:1 pro tým Ice Dragons Telč.

Kde nás najdete