Mladší žáci prohráli v Jihlavě

05.02.2023

Utkání 21. kola sehráli bítešští mladší žáci na ledě domácí Dukly Jihlava. Jednalo se o první vzájemný zápas těchto soupeřů v sezoně. 
Hráči Dukly byli od úvodních minut aktivnější. Dobrým pohybem a kontrolou kotouče přehrávali soupeře a ve třetí minutě dvakrát skórovali. Další dvě branky z podobných individuálních akcí přidali v 7. a 9. minutě. Od té chvíle se hostům dařilo lépe zastavovat útoky domácích a do konce třetiny neinkasovali.
Na další branku se čekalo do 28. minuty, kdy udeřila Jihlava. Bíteš odpovověděla gólem z trestného střílení. O svém dílčím vítězství ve druhé části rozhodla Dukla v 37. minutě, když dvakrát skórovala.
Třetí třetinu orámovaly dvě branky domácích - nejprve na konci 41. minuty a poslední branku utkání přidali jihlavští  v čase 59:59. První měření sil tak ovládla Dukla Jihlava, když zvítězila přesvědčivě 9:1.

Komentář hlavního trenéra
Soupeř hru ovládal, většinu utkání jsme odehráli v našem obranném pásmu. Směrem do útoku jsme se moc neprosadili, domácí nás dobře dobruslovali. Některé inkasované góly byly zbytečné, ale podali jsme lepší, bojovnější výkon oproti přáteláku s Vyškovem.

Kde nás najdete