Mladší žáci porazili Telč vysoko 12:1

17.12.2022
Předvánoční kolo proti Telči mělo na programu pouze utkání mladších žáků, neboť starší žáci kvůli velké marodce v týmu svůj zápas odložili. I přesto si mohli diváci užít bohatou gólovou nadílku.
Hned v první minutě utkání šli domácí do vedení. O minuty později hosté srovnali. To ale bylo z jejich strany vše. "Staronový" brankář domácích Patrik Karmazin - který v této sezoně nastupuje výhradně jako hráč v poli, ale dnes se kvůli absenci Honzy Rašovského vrátil do brány - za svá záda nepustil žádnou další střelu.
V následném střídání vrátil vedení bítešským hokejistům Matěj Suchý, který v 16. minutě zkompletoval hattrick. Do konce třetiny skórovala Bíteš ještě dvakrát a v první části zvítězila 5:1.
Ve druhé třetině přidali domácí 3 branky, ve třetí třetině 4 branky. Řada dalších šancí zůstala neproměněna a tak utkání skončilo výsledkem 12:1. Mezi střelce Bíteše se zapsalo 7 různých hráčů.