Mladší žáci poráží HHK Velké Meziříčí na domácím ledě 5:1

01.12.2022

Hned od začátku zápasu byl náš tým tím lepším na ledě. I přes několik šancí soupeře jsme šli do vedení a první část zápasu jsme vyhráli 2:0. Ve druhé části jsme měli několik hluchých míst, kdy se hra shlukovala na jednom místě a nevypadala příliš hokejově. Soupeř dal jediný gól, a to ještě ze samostatného nájezdu, který byl nařízen po našem zbytečném faulu. Poté se nám podařilo dát ještě tři góly. Naší hře chyběla především kombinace a tím i zjednodušení hry v obranném i útočném pásmu. Mnohdy hráč zbytečně předržel puk až do jeho ztráty, nebo mohl v útočném pásmu využít lépe postaveného hráče místo střely z téměř nulového úhlu. Soupeře jsme ale i tak přebruslili a celkem v poklidném tempu i porazili a skvěle chytal Honza Rašovský. Na silnějšího soupeře by ale takový projev zcela jistě nestačil a naši hráči budou muset na kombinační hře ještě zapracovat.