Mladší žáci neuspěli v Náměšti

16.01.2023
Sobotní zápas mezi domácí Náměští a hosty z Velké Bíteše přinesl vyrovnaný hokej, na jehož konci byli šťastnější hráči z Náměště.
První branku utkání vstřelila Náměšt v 9. minutě. Hned v dalším střídání bítešští vyrovnali. V této pasáži zápasu byli hosté aktivnější a vytvořili si několik dobrých příležitostí. Ale do vedení šli opět domácí, kteří byli důraznější před bítešskou brankou. I tentokrát Bíteš srovnala v následném střídání. Poslední branku první třetiny vstřelili domácí.
Na další branku se čekalo do 32. minuty. Dvěma rychlými góly v této minutě domácí odskočili do vedení 5:2. Bítešským se povedlo snížit z trestného střílení.
Do závěrečné třetiny vstoupili hosté s odhodláním vyrovnat, neboť v utkání byli rovnoceným soupeřem. Snížit na rozdíl jedné branky se jim povedlo již ve 43. minutě. Následovalo několik slibných akcí Bíteše, které ovšem zůstaly neproměněny. Naopak Náměšť svým důrazem dvakrát potrestala nedůslednost bítešských hráčů a odskočila do vedení 7:4. Bítešská odpověď přišla opět v následném střídání - trestné střílení proměnil Matouš Příhoda. Další branku hosté již nevstřelili, naopak poslední slovo měli domácí, kteří uzavřeli skóre utkání na 8:5.