Jednoznačná výhra Havl. Brodu

12.11.2022

V sobotu odehráli mladší žáci druhý zápas s Havl. Brodem v této sezoně. V tom prvním se bítešákům povedlo zaskočit soupeře a z Havl. Brodu si odvezli cenný bod za remízu. Odveta na domácím ledě však vyšla jednoznačně pro hosty. 
Již v 7. minutě vedl soupeř 4:0. Z trestného střílení snížil Matouš Příhoda, ale od té chvíle skórovali pouze hráči Havl. Brodu. Skóre po první třetině bylo 1:5, po druhé třetině 1:9.
I v závěrečné části vstřelili branky jen hráči v červeném, byť domácí měli řadu dobrých příležitostí, vč. tří neproměnných nájezdů. Tři branky do sítě domácích v posledních třech minutách utkání určily konečný výsledek zápasu 1:15. Za zmínku stojí, že pět branek soupeře vstřelil hráč ročníku narození 2013 (!).

Komentář hlavního trenéra
Myslím si, že jsme neodehráli až tak hrozný zápas, jak by mohlo napovídat skóre zápasu. Dostali jsme do několika dobrých příležitostí, ale nedokázali jsme se prosadit. Bylo zřejmé, že nám chybí síla, soupeř nás mnohkrát přetlačil. Toto musíme zlepšit. Je potřeba, aby na sobě hráči pravidelně pracovali i mimo led (kliky, dřepy apod.).

Kde nás najdete