Hráči ročníků 2017 a 2018 odehráli svoje první zápasy

10.03.2024

V sobotu 9. 3. nastoupili naši nejmladší hráči k utkáním s Náměští nad Oslavou a Bystřicí nad Pernštejnem. Pro většinu z nich to byl první zápas v životě. V prvním utkání proti Náměšti tahala Bíteš za kratší konec. Nedokázali jsme se vyrovnat hráčům soupeře v žádném ohledu a jednoznačně prohráli. Druhý zápas s Bystřicí byl daleko lepší a vyrovnanější. Naši hráči si dokázali vytvářet šance a někteří si vstřelili svůj první gól. Nejdůležitější bylo, že děti si utkání užily a vyzkoušely si, jaké je to hrát opravdový zápas. Pochválit je musíme hlavně za zvládnutí střídání, pravidel fair play, snahu a vytrvalost. Do budoucna se jim jistě budou všechny nově získané zkušenosti hodit, až v příští sezóně odehrají další zápasy v soutěži 2. tříd kraje Vysočina.